DĀRGĀKĀS STUDIJAS PASAULĒ
Pārsteidzoši, bet šajā sarakstā nav nedz izdaudzinātās Lielbritānijas Oksfordas un Kembridžas universitātes, nedz Jēlas universitāte ASV un skolas Šveices Alpos.

GEORGE WASHINGTON UNIVERSITY, USA

Viena no pasaulē dārgākajām universitātēm ir Džordža Vašingtona universitāte, kas atrodas dažu kvartālu attālumā no Baltā Nama. Mācību maksaskolā ir ap 40 000 USD. Šajā privātajā universitātē mācās ap 25,5 tūkstoši studentu un tās finansējums ir 1,57 miljardi USD gadā.

https://www.gwu.edu/

QUEST UNIVERSITY, CANADA

Kanādas skolas Quest University viena mācību gada maksa ir ap 34 000 USD. Šī skola savas durvis pirmo reizi vēra tikai 2007. gadā un tā piedāvā bakalaura izglītību mākslā un zinātnē. Skolā mācās apmēram 700 studenti.

https://questu.ca/

AMERICAN UNIVERSITY OF PARIS, FRANCE

Viena no Eiropas dārgākajām skolām ir Parīzes Amerikas universitāte. Gada maksa šajā universitātē ir ap 35 000 USD. Šī 46 gadus vecā privātā liberālās mākslas universitāte atrodas gandrīz blakus Eifeļa tornim.

https://www.aup.edu/

UNIVERSITY OF BUCKINGHAM, UNITED KINGDOM

Bekingemas universitāte ir, iespējams, pati dārgākā Lielbritānijā un šī ir vienīgā pilnībā privātā universitāte valstī. Izglītības iegūšana Bekingemas universitātē Lielbritānijas iedzīvotājam maksā ap 31 000 USD, savukārt studentiem no citām valstīm - 53 000 USD.

https://www.buckingham.ac.uk/