NEPARASTAS STUDIJAS

GREY SCHOOL OF WIZARDRY

2004. gadā ASV valdība atzina šo skolu par akadēmisku mācību iestādi ar 16 neparastiem mācību priekšmetiem: alķīmija, sarunas ar dzīvniekiem, prasme rīkoties ar burvju nūjiņu un tml.

Pelēkajā burvību skolā ir 4 fakultātes - Nāriņu, Vēja, Rūķu un Salamandru. Mācības notiek on-line režīmā, iestāšanās maksa ir 25 dolāri, mācību ilgums ir 7 gadi. Sākumā tika plānots, ka skolā mācīsies bērni no 11 līdz 17 gadiem, taču dzīve pierādīja, ka vislielāko interesi par mācībām izrāda pieaugušie vecumā no 18 līdz 80 gadiem.


https://greyschool.org/

LIBERTY UNIVERSITY

Pasaules lielākā kristīgā mācību iestāde Liberty University gatavo profesionālas mājsaimnieces vai mājsaimniekus ar bakalaura grādu. Studentēm māca kristīgās dzīves pamatus, iemaņas rast līdzsvaru starp brīvo laiku ģimenē un mājas darbiem, dietoloģiju, ģimenes grāmatvedību un tml. ikdienā noderīgas lietas.

Mācības nav lētas - vairāk kā 20 tūkstoši dolāru gadā.


https://www.liberty.edu/

LIVERPOOL HOPE UNIVERSITY

Šī ir kristiešu universitāte, kurā var mācīties gan tie, kas tic Dievam, gan ateisti. Studenti veic pētnieciskos darbus jomās, kuras jebkādā veidā ir sasitītas radošumu (māksla, mūzika u.c.). Viens no interesantākajiem studiju virzieniem ir “The Beatles, Popular Music & Society MA Leaflet” pēc kura pabeigšanas ikviens absolvents kļūst par leģendārās grupas "The Beatles" daiļrades ekspertu.https://www.hope.ac.uk/